Zpracovávám data...


Kariéra


V celé České republice hledáme:


Techniky pro opravy skleněných ploch


Hlavní úkoly:

Naším nejdůležitějším cílem je spokojenost našich zákazníků. Jako servisní technik budete rozhodovat o tom, jak budou zákazníci naši firmu vnímat. Budete opravovat rozmanitá poškození skleněných ploch na různých objektech. Pro tuto činnost budete vyškoleni našimi nejzkušenějšími kolegy. Abyste se mohli o zákazníky co nejlépe postarat, budete mít k dispozici mobilní telefon, servisní vozidlo a všechny potřebné nástroje.


Profil:

Máte ukončené minimálně středoškolské vzdělání, baví Vás samostatná práce, dokážete jednat s lidmi, k Vašim přednostem patří flexibilita, schopnost zvládat náročnější úkoly a pracovat v týmu. Máte již zkušenosti s prací v zákaznickém servisu a disponujete komunikativními a organizačními schopnostmi. Vaše bydliště se v ideálním případě nachází v oblasti, o kterou se budete starat. Naše zákazníky dokážete přesvědčit svým upraveným zevnějškem a příjemným vystupováním, stejně jako svým přístupem k práci a odbornými znalostmi.


Nástup: Okamžitě, popř. po dohodě


Písemná žádost o pracovní pozici

Nabízíme Vám perspektivní a zajímavé zaměstnání. Zaujali jsme Vás? Jestli ano, tak v tom případě se těšíme na Vaši přesvědčivou online písemnou žádost a životopis s fotografií. Podklady prosíme zaslat na naši emailovou adresu nebo využijte online formuláře níže.


Žádné